top of page

Cena od:

 

 320 zł (online)

i

350 zł (na żywo)

Psio-kocia konsultacja behawioralna

na żywo lub online

Marzysz o tym, by klasyczne powiedzenie "żyć jak pies z kotem" nabrało nowego znaczenia, będącego synonimem dla wzorowych relacji? Zazwyczaj psy i koty wiele dzieli - różne pory aktywności, różna komunikacja, inne potrzeby terytorialne. Ale można te dwa światy ze sobą skutecznie połączyć. Chcesz pogodzić ze sobą dwa żywiołowe gatunki pod jednym dachem? Jako zarówno psia, jak i kocia behawiorystka, chętnie Ci w tym pomogę i przeprowadzę Cię przez świat obydwu gatunków i razem postaramy się sprawić, by zwierzaki te dobrze się ze sobą dogadywały, a może nawet zaprzyjaźniły.

Ponieważ potrzebuję dobrze poznać każdego zwierzaka z osobna, pod kątem istotnych dla danego gatunku i danej jednostki cech i potrzeb zgłaszając się na psio-kocią konsultację wypełnij proszę odpowiednie formularze - jeden dla wszystkich kotów w Twoim stadzie, a drugi dla wszystkich psów w stadzie i wyślij obydwa, tak abym miała pełen obraz sytuacji Twoich czworonogów ;-)

pies i kot psio-kocia przyjaźń

Zastanawiasz się czy ten typ konsultacji jest dla Ciebie?

  • Szykujesz się na dokocenie lub dopsienie i chcesz zadbać o to by zarówno rezydent jak i nowy zwierzak odnaleźli się możliwie bezstresowo w nowej sytuacji?

  • Prowadzisz dom tymczasowy i chcesz zadbać o to by zwierzaki pod Twoim dachem dobrze się ze sobą dogadywały?

  • Zastanawiasz się nad adopcją/zakupem kota lub psa i chcesz upewnić się, że Twoje zwierzaki są gotowe na dodatkowego członka stada i potrzebujesz podpowiedzi jakiego zwierzaka pod kątem rasy/charakteru/wieku najlepiej będzie dobrać do Waszego stada?

  • W Twoim psio-kocim domu dochodzi do konfliktów na linii pies-kot i kot-pies i chcesz opanować sytuację?

bottom of page