top of page

moi podopieczni

928e5c03-acb9-4329-bab6-8b7cd3f68dbb_edi

Rejczel

Gdybym miał opisać pracę Agnieszki, to pierwsze nasuwające się określenia to klasa, zaangażowanie i bezgraniczna miłość do zwierząt. Rejczel jest absolutnie rozkosznym, ale i niezwykle charakternym Jackiem Russellem, który lubi stawiać na swoim, a z kolei wyjątkowo nie lubił zostawać sam w domu (wiem ze sprawdzonych źródeł kilku niezależnych sąsiadów! :)) Po interwencji Agnieszki sytuacja zdecydowanie się poprawiła, a psiak po prostu za Nią przepada! Polecam ze wszech miar!

- Tomek, opiekun Rejczel

Każdy z moich podopiecznych jest wyjątkowy i zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

tutaj zobaczysz rodzinny album wszystkich czworonogów, które miałam okazję poznać na konsultacjach.

Pani Agnieszka bardzo pomogła nam dokładnie zrozumieć potrzeby naszej Luny, a także służyła wieloma radami w sprawach związanych z jej wychowaniem. Nasza sunia zmagała się z problemem nietrzymania moczu z emocji, co dzięki współpracy z Panią Agnieszką zostało wypracowane, a my nauczyliśmy się odpowiednio postępować w takich sytuacjach. Dodatkowo po każdym spacerze dostawaliśmy szczegółowy raport z dokładnym opisem co się na nim działo i często kilkoma zdjęciami do rodzinnego albumu.

 

Poza tym, Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą, dla której widać, że wykonywana praca jest pasją.

Polecamy z całego serca!  😊

- Patrycja i Kamil, opiekunowie Luny

IMG_4457_edited.jpg

Luna

IMG_5773.JPG

Ginger, Grisza i Kermit

IMG_9665.JPG

Fuji

Fina i Flora.JPG

Fina i Flora

F93AF5C4-BE7C-4740-AAAB-DF6233CB3576 - Elżbieta Jarosik.jpeg

Lusia i Lambert

Lusia i Lambert

Mini.JPG

Mini

IMG_1145.JPG

Dziękuje Zwierzakowi na kozetce za wczorajszą wizytę. Ogarniamy psią, kocią rzeczywistość domową. Polecam Agnieszkę wszystkim posiadającym zwierzaki. My mamy schroniskowe adopciaki i troszę wyzwań przed nami:). Tyle rad i pomysłów jakie dostaliśmy od niej nie wyczytałabym w książkach.

- Iza, opiekunka Majki, Tokio i Kici

Dziękuję za ciepło, dokładność w tłumaczeniu co i jak. Spokój! I oczywiście profesjonalne podejście! Dodatkowo zadawałam miliard pytań już po konsultacji i nigdy nie zostałam bez odpowiedzi :)- Anna, opiekunka Lusi i Lamberta

Majka, Tokio i Kicia

IMG_2598.JPG

Franek

IMG_2601.JPG

Sally, Yeti i Mimi

IMG_2922.JPG

Leonarda, Magia, Karmel

Serdecznie dziękuję za konsultację. 

Aga dokładnie wytłumaczyła co, i w jaki sposób, należy zrobić żeby pomóc kotu. Bardzo dużo się dowiedziałem i mam nadzieję, że kot też czuje różnicę. Bez Agi już dawno bym się z niektórymi tematami poddał, a teraz jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie wszystkie wprowadzone zmiany zaprocentują. Zdecydowanie na plus stały kontakt, nie jest to jedna konsultacja, a tak naprawdę stałe wsparcie. Jakość współpracy zdecydowanie przerosła moje oczekiwania. 100% polecam.

- Marcin, opiekun Effy

Kazik i Tadzik po terapii.jpg

Tadzik i Kazik

Effy.jpg

ffy

082d2c89-6b5a-494f-b01a-63b44556d74e.JPG

Piko

drama.jpg

Drama

Drake.jpg

Drakę

IMG_0984.jpg

Lusia

IMG_0697.jpg

Henio

Jesteśmy dziś z Heniem, pierwszy raz od konsultacji, na działce razem z Boczkiem i już widać poprawę relacji między psiakami. Jechały grzecznie w samochodzie, po przyjeździe wyszły razem do ogrodu, potem w mieszkaniu zachowywały się spokojnie. Zobaczymy, jak będzie dalej w ciągu dnia :) Jak na razie, jestem bardzo zadowolona, czuję ulgę i prawdziwe wsparcie. Trafić na taką osobę, jak Agnieszka, pełną empatii i życzliwości, z wiedzą i z pasją do jej pogłębiania - to prawdziwy dar :)
- Emilia, opiekunka Henia

Gatsby.jpg

Gatsby

IMG_1766.JPG

Kotlet i Kluska

Champi.jpeg

Champi

IMG_4797.jpg

Pimpuś i Krówek

IMG_4794.JPG

Czarna i Lisa

Kafi prtscreen.png

Kafi

Kolowialnie mówiąc i jeśli miałabym ująć naszą wspólpracę w jednym słowie to powiedziałabym, że "odczarowałaś" nam Mafię. Totalnie nauczyłaś nas komunikacji z naszym psem i zrozumienia psiego języka. W 2 miesiące poznaliśmy wiele komunikatów Mafii oraz tego jak na nie odpowiadać i jak ją wspierać. To bardzo nam pomogło w pracy z pieskiem i dało świetny fundament do radzenia sobie problematycznymi zachowaniami. Na spacerach wiemy, jak postępować w krytycznych/stresujących dla Mafii momentach i widać powoli światełko w tunelu do jej pewności siebie. W walce z lękiem separacyjnym poznaliśmy schemat działania i wiemy jak ją wspierać przy normalizacji samotności - dzięki temu mamy solidne fundamenty, aby pokonać lęk separacyjny :) Wszystko to dzięki mega dużej Twojej cierpliwości do ogromu pytań z naszej strony, rozwiewaniu naszych wątpliwości i przede wszystkim ogromnemu wsparciu, gdy nagle straciliśmy wiarę. Dziękujemy za dodanie wiatru w żagle i że zaczęliśmy bardziej rozumieć naszą Mafię :) Mogliśmy na Ciebie liczyć w każdej sytuacji, rozwiałaś wszelkie nasze wątpliwości. Dziękujemy, że na Ciebie trafiliśmy :)
- Gosia, Radek & Mafia

IMG_2648.jpeg

Mafia

IMG_7359_edited.jpg

Lulu, Rysio,
Stefan & Kosta

Lepiej zrozumiałyśmy nasze zwierzaki, wszystko tłumaczone tak, żeby najprostszy człowiek też zrozumiał, wszystkie wątpliwości zawsze są rozwiewane, każdy problem dokładnie omawiany, małymi kroczkami do przodu, ale postęp napewno w tym, że wiemy jak się zachowywać i co robić w danej sytuacji
- Marysia Lulu, Rysiu, Stefan i Kosta

received_1059832157919606.jpeg

Nuria

20210408_162657 - Magda Matoszka.jpg

Panda & Pixel

Bardzo nam się wszystko podobało, Agnieszka była bardzo uważna na nasze potrzeby, można było odczuć, że jest bardzo dobrze przygotowana i kompetentna, zadbała o zdrowie naszego szczeniaka (nie był jeszcze szczepiony), miała dużo materiałów i zabawek dla szczeniaka, poświęciła czas na dokładne wyjaśnienie wszystkiego i upewnienie się, że wszystko rozumiemy, była bardzo profesjonalna, raport był bardzo szczegółowy i zawierał wiele wskazówek dotyczących rozwiązania problemu, ale także wskazówki dotyczące innych bardziej ogólnych rzeczy, takich jak jedzenie, smakołyki, zabawki i wiele innych. Agnieszka utrzymywała też z nami kontakt po spotkaniu, aby sprawdzić nasze postępy. Naprawdę pomogła nam lepiej zrozumieć naszego psa, a dzięki materiałom i wyjaśnieniom, które nam przekazała, sytuacja uległa ogromnej poprawie.
- Luisa, Alex i Teacup

WhatsApp Image 2022-01-24 at 13.15.53 - Luisa Nieddu.jpeg

Teacup

received_3227824420833428 - Gosia Cedro.jpeg

Forrest

Bibi.jpeg

Bibi

Pazik.jpg

Pazik

IMG_20210911_101715_293.webp

Roger

IMG_0392.JPG

Emi & Syriusz

Charlie 2 - Agnieszka Ożadowicz.jpg

Chralie

Ori - Alla Chovgan.HEIC

Ori

bottom of page