moi podopieczni

928e5c03-acb9-4329-bab6-8b7cd3f68dbb_edi

Rejczel

Gdybym miał opisać pracę Agnieszki, to pierwsze nasuwające się określenia to klasa, zaangażowanie i bezgraniczna miłość do zwierząt. Rejczel jest absolutnie rozkosznym, ale i niezwykle charakternym Jackiem Russellem, który lubi stawiać na swoim, a z kolei wyjątkowo nie lubił zostawać sam w domu (wiem ze sprawdzonych źródeł kilku niezależnych sąsiadów! :)) Po interwencji Agnieszki sytuacja zdecydowanie się poprawiła, a psiak po prostu za Nią przepada! Polecam ze wszech miar!

- Tomek, opiekun Rejczel

Każdy z moich podopiecznych jest wyjątkowy i zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

tutaj zobaczysz rodzinny album wszystkich czworonogów, które miałam okazję poznać na konsultacjach.

Pani Agnieszka bardzo pomogła nam dokładnie zrozumieć potrzeby naszej Luny, a także służyła wieloma radami w sprawach związanych z jej wychowaniem. Nasza sunia zmagała się z problemem nietrzymania moczu z emocji, co dzięki współpracy z Panią Agnieszką zostało wypracowane, a my nauczyliśmy się odpowiednio postępować w takich sytuacjach. Dodatkowo po każdym spacerze dostawaliśmy szczegółowy raport z dokładnym opisem co się na nim działo i często kilkoma zdjęciami do rodzinnego albumu.

 

Poza tym, Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą, dla której widać, że wykonywana praca jest pasją.

Polecamy z całego serca!  😊

- Patrycja i Kamil, opiekunowie Luny

IMG_4457_edited.jpg

Luna

IMG_5773.JPG

Ginger, Grisza i Kermit

IMG_9665.JPG

Fuji

Fina i Flora.JPG

Fina i Flora

F93AF5C4-BE7C-4740-AAAB-DF6233CB3576 - Elżbieta Jarosik.jpeg

Lusia i Lambert

Lusia i Lambert

Mini.JPG

Mini

IMG_1145.JPG

Dziękuje Zwierzakowi na kozetce za wczorajszą wizytę. Ogarniamy psią, kocią rzeczywistość domową. Polecam Agnieszkę wszystkim posiadającym zwierzaki. My mamy schroniskowe adopciaki i troszę wyzwań przed nami:). Tyle rad i pomysłów jakie dostaliśmy od niej nie wyczytałabym w książkach.

- Iza, opiekunka Majki, Tokio i Kici

Dziękuję za ciepło, dokładność w tłumaczeniu co i jak. Spokój! I oczywiście profesjonalne podejście! Dodatkowo zadawałam miliard pytań już po konsultacji i nigdy nie zostałam bez odpowiedzi :)- Anna, opiekunka Lusi i Lamberta

Majka, Tokio i Kicia

IMG_2598.JPG

Franek

IMG_2601.JPG

Sally, Yeti i Mimi

IMG_2922.JPG

Leonarda, Magia, Karmel

Serdecznie dziękuję za konsultację. 

Aga dokładnie wytłumaczyła co, i w jaki sposób, należy zrobić żeby pomóc kotu. Bardzo dużo się dowiedziałem i mam nadzieję, że kot też czuje różnicę. Bez Agi już dawno bym się z niektórymi tematami poddał, a teraz jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie wszystkie wprowadzone zmiany zaprocentują. Zdecydowanie na plus stały kontakt, nie jest to jedna konsultacja, a tak naprawdę stałe wsparcie. Jakość współpracy zdecydowanie przerosła moje oczekiwania. 100% polecam.

- Marcin, opiekun Effy

Kazik i Tadzik po terapii.jpg

Tadzik i Kazik

Effy.jpg

ffy

082d2c89-6b5a-494f-b01a-63b44556d74e.JPG

Piko

drama.jpg

Drama

Drake.jpg

Drakę

IMG_0984.jpg

Lusia

IMG_0697.jpg

Henio

Jesteśmy dziś z Heniem, pierwszy raz od konsultacji, na działce razem z Boczkiem i już widać poprawę relacji między psiakami. Jechały grzecznie w samochodzie, po przyjeździe wyszły razem do ogrodu, potem w mieszkaniu zachowywały się spokojnie. Zobaczymy, jak będzie dalej w ciągu dnia :) Jak na razie, jestem bardzo zadowolona, czuję ulgę i prawdziwe wsparcie. Trafić na taką osobę, jak Agnieszka, pełną empatii i życzliwości, z wiedzą i z pasją do jej pogłębiania - to prawdziwy dar :)
- Emilia, opiekunka Henia

Gatsby.jpg

Gatsby

IMG_1766.JPG

Kotlet i Kluska

IMG-20210817-WA0022.jpg

Teacup

IMG_4797.jpg

Pimpuś i Krówek

IMG_4794.JPG

Czarna i Lisa

IMG_1476_edited.jpg

Mafia

IMG_20210911_101715_293.webp

Roger