top of page

Wasze opinie

i referencje

Bolek

Już nasza pierwsza sesja pomogła nam i uporządkowała wiedzę, którą mieliśmy, ale której często brakowało punktów stycznych. Przed rozpoczęciem współpracy czuliśmy się zagubieni pośród wszystkich dostępnych metod i podejść do pracy z psem wykazującym lęk separacyjny. Obszerne komentarze i wyjaśnienia Agnieszki pomogły nam znaleźć tor, którym chcemy zmierzać, a także pozwoliły na jeszcze lepsze zrozumienie przyczyn występowania danego zachowania. Wszystkie wychwytywane niuanse i nawet najdrobniejsze zachowania psa, połączone z obserwacją naszego zachowania, a także szczegółowe wyjaśnienia jak nasz pies wynajduje schematy w pozornie nieschematycznych działaniach, pozwoliło nam na wejście na wyższy poziom relacji z psem i lepsze zrozumienie jego zachowań, a frajdą stała się sama wspólna praca. Bolek zrobił ogromne postępy, z początkowego zrywania żaluzji w panice, że coś go ominie, wypracował zrozumienie, że normalnym jest czasami zostać samemu w domu. Bolesław zostaje sam i korzysta z chwil samotności robiąc sobie porządne regenerujące drzemki. Coś o czym początkowo baliśmy się marzyć, w stosunkowo krótkim czasie stało się normalne. Początkowo schodziło nam się, żeby odnaleźć się w schemacie ćwiczeń, musieliśmy czytać kroki po kilka razy, a i tak zdarzały nam się pomyłki, ale to kwestia nas, a nie przygotowania sesji ;) Świetnie przygotowane materiały, dopracowane w każdym szczególe i odpowiednio personalizowane. Bardzo przyjazne dla oka, ale też bardzo merytoryczne. Dzięki takim szczegółom jak imię zwierzaka, czy jego zdjęcie w materiałach, a nawet na paczce z paczkomatu czujemy jakby Bolo był najważniejszym pacjentem na świecie :)

 

- Iwona, Michał i Bolesław vel. Bolek

bolek dod zdjecie_edited.jpg
Jagoda2.jpg

Jagoda

Dziękujemy za niesamowite wsparcie i zrozumienie ze strony Agnieszki. Dostaliśmy wiele rad i cennych uwag nie tylko w temacie lęku separacyjnego, ale i innych psich tematów. Mimo tego, że wydawało nam się, że wybieramy dobry moment na rozpoczęcie współpracy okazało się, że życie miało inne plany i spadło na nas wiele dodatkowych problemów. Agnieszka jednak bardzo nas w tym wspierała, kibicowała i zawsze mogliśmy liczyć na dobre słowo i dodatkową poradę. Nigdy nie czuliśmy się oceniani, nawet jak pytaliśmy o coś po raz kolejny to Aga tłumaczy wszystko bardzo cierpliwie i czuć że ma ogromną wiedzę. Ze świecą szukać tak empatycznych, a zarazem profesjonalnych ekspertów. Czujemy się jakbyśmy mieli własną cheerleaderkę :)

 

- Inga i Patryk, opiekunowie Jagody

Fenkuł

Od samego początku widać, że Agnieszka jest profesjonalistką. Wszystko super opisane i wytłumaczone. Wspólny spacer mi wiele pokazał, pomimo tego, że Fenkuł nie ma bardzo dużych problemów (a trochę nie byłam w stanie określić, czy to jest duży problem czy nie, bo to mój pierwszy pies), sesja okazała się bardzo pomocna. Już od kolejnych spacerów wdrożyłam wskazówki, które Agnieszka mi zaproponowała i jest niebo, a ziemia. Jak dla mnie współpraca była wzorowa, mnóstwo informacji, raport jest czytelny, nie mam żadnych uwag.

- Zuza i Fenkuł

Fenkuł
Kotlet

Kotlet

Jestem zachwycona osobą Agnieszki. Ma ogromne doświadczenie i potrafi w jasny i bardzo przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Kotlet robi już postępy! Na pewno jest spokojniejszy, dzięki poleconym zabawkom węchowym. Agnieszka jest również bardzo profesjonalna, przygotowana do spotkania w każdym calu, posiada materiały (tabliczki z wykresami), na których pokazuje rozwój emocji u psów. Teraz zdecydowanie lepiej (choć jeszcze sporo pracy przede mną) rozumiem co mu w głowie siedzi:)

 

- Agnieszka i Kotlet

Rocky

Wszystko na 6 z plusem. Rockuś robi super postępy i ogólnie czujemy się bardzo zaopiekowani :)

 

 

- Natalia i Rocky

Rocky pies
Yoko pies

Yoko

W czasie współpracy bardzo doceniałam stały kontakt i możliwość konsultowania także drobnych rzeczy, które niekoniecznie dotyczyły bezpośrednio lęku separacyjnego, ale były niezbędne do pracy nad lepszym samopoczuciem Yoko. Zdecydowanie więc nasza współpraca wiązała się dla mnie ze zwiększeniem rozumienia Yoko i pozwoliła mi na zauważanie więcej - jej emocji, trudności, potrzeb. Yoko zrobiła duże postępy, pomimo tego, że od początku terapii minął zaledwie miesiąc. Jest bardziej samodzielna i mniej emocjonalnie przeżywa rozstania. Po tych kilku tygodniach już łatwiej mi przychodzi opisywanie jej zachowania, więcej rzeczy jest dla mnie czytelnych. Motywujące były zmiany w zachowaniu Yoko. Trzeba było na nie trochę poczekać, niektóre były drobne i przez to niezauważalne od razu, ale z perspektywy czasu widać je bardzo wyraźnie.

 

- Yoko i opiekunowie Paula i Bartek

Forrest

Forrest jest szczeniakiem, którego rozpiera energia i ponoszą emocje. Przytłoczeni wachlarzem psich zachowań, nad którymi nie mogliśmy zapanować oraz próbami szukania informacji na własną rękę, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z konsultacji behawiorysty. Jeśli chodzi o współpracę z Agnieszką, to przede wszystkim odczuwa się wielkie zrozumienie i wsparcie. Jest to osoba, która ma serce do zwierząt i zależy jej na ich (oraz opiekunów :) ) dobrostanie. Po konsultacji można spodziewać się masy cennych wskazówek odnoszących się do bieżących wyzwań, jakie stawia nam pupil, a także ogólnej oceny tego, w jakim stopniu spełniane są aktualne potrzeby zwierzaka i nad czym można jeszcze pracować. Konsultacja nie spowodowała, że wszystkie problemy automatycznie się rozwiązały, jednak stanowiła bardzo dobry punkt startowy do naszej świadomej pracy z Forrestem. Zostaliśmy przez Agnieszkę uzbrojeni w drogowskazy, zarówno podczas naszej rozmowy na konsultacji, jak i po niej, ponieważ dostaliśmy podsumowanie w postaci raportu pokonsultacyjnego, który uwzględniał dodatkowe prośby, takie jak np. wskazanie wartościowych podcastów o psiej tematyce:), a także otrzymywaliśmy odpowiedzi na maile zawierające nowe pytania z naszej strony. Na ten moment Forrest coraz lepiej radzi sobie z emocjami, a my też staramy się być bardziej czujnymi obserwatorami i ułatwiać mu oswajanie nowych sytuacji. Nasze spacery nabierają coraz więcej lekkości (są momenty, że Forrest nie chce wracać do domu, a zaczynaliśmy z pułapu kilku kroków i odwrotu do drzwi), aczkolwiek nadal borykamy się ze zbieraniem "śmieci" z ziemi. Widzimy jeszcze kilka obszarów do pracy, ale wzmacniające jest to, że obserwujemy już małe sukcesy. Podsumowując - dziękujemy i jeśli ktoś nas zapyta, to na pewno polecimy współpracę ze Zwierzakiem na kozetce :)

- Gosia, Norbert i Forrest

pies Forrest
pies i koty Lulu, Stefan, Rysio, Kosta & Aria

Lulu, Stefan, Rysio, Kosta & Aria

Lepiej zrozumiałyśmy nasze zwierzaki, wszystko tłumaczone tak, żeby najprostszy człowiek też zrozumiał, wszystkie wątpliwości zawsze są rozwiewane, każdy problem dokładnie omawiany, małymi kroczkami do przodu, ale postęp na pewno w tym, że wiemy jak się zachowywać i co robić w danej sytuacji.

 

 

- Marysia & Lulu, Rysiu, Stefan, Kosta i Aria

Teacup

Bardzo nam się wszystko podobało, Agnieszka była bardzo uważna na nasze potrzeby, można było odczuć, że jest bardzo dobrze przygotowana i kompetentna, zadbała o zdrowie naszego szczeniaka (nie był wtedy jeszcze zaszczepiony), miała dużo materiałów i zabawek dla szczeniaka, poświęciła czas na dokładne wyjaśnienie wszystkiego i upewnienie się, że wszystko rozumiemy, była bardzo profesjonalna, raport był bardzo szczegółowy i zawierał wiele wskazówek dotyczących rozwiązania problemu, ale także wskazówki dotyczące innych bardziej ogólnych rzeczy, takich jak jedzenie, smakołyki, zabawki i wiele innych.

 

Agnieszka utrzymywała też z nami kontakt po spotkaniu, aby sprawdzić nasze postępy. Naprawdę pomogła nam lepiej zrozumieć naszego psa, a dzięki materiałom i wyjaśnieniom, które nam przekazała, sytuacja uległa ogromnej poprawie.

- Luisa, Alex i Teacup

Teacup pies
Mafia i Makan

Mafia

Kolokwialnie mówiąc i jeśli miałabym ująć naszą wspólpracę w jednym słowie to powiedziałabym, że "odczarowałaś" nam Mafię. Totalnie nauczyłaś nas komunikacji z naszym psem i zrozumienia psiego języka. W 2 miesiące poznaliśmy wiele komunikatów Mafii oraz tego jak na nie odpowiadać i jak ją wspierać. To bardzo nam pomogło w pracy z pieskiem i dało świetny fundament do radzenia sobie problematycznymi zachowaniami. Na spacerach wiemy, jak postępować w krytycznych/stresujących dla Mafii momentach i widać powoli światełko w tunelu do jej pewności siebie. W walce z lękiem separacyjnym poznaliśmy schemat działania i wiemy jak ją wspierać przy normalizacji samotności - dzięki temu mamy solidne fundamenty, aby pokonać lęk separacyjny :) Wszystko to dzięki mega dużej Twojej cierpliwości do ogromu pytań z naszej strony, rozwiewaniu naszych wątpliwości i przede wszystkim ogromnemu wsparciu, gdy nagle straciliśmy wiarę. Dziękujemy za dodanie wiatru w żagle i że zaczęliśmy bardziej rozumieć naszą Mafię :) Mogliśmy na Ciebie liczyć w każdej sytuacji, rozwiałaś wszelkie nasze wątpliwości. Dziękujemy, że na Ciebie trafiliśmy :)

 

- Gosia, Radek & Mafia i Makan

Henio

Jesteśmy dziś z Heniem, pierwszy raz od konsultacji, na działce razem z Boczkiem i już widać poprawę relacji między psiakami. Jechały grzecznie w samochodzie, po przyjeździe wyszły razem do ogrodu, potem w mieszkaniu zachowywały się spokojnie. Zobaczymy, jak będzie dalej w ciągu dnia :) Jak na razie, jestem bardzo zadowolona, czuję ulgę i prawdziwe wsparcie. Trafić na taką osobę, jak Agnieszka, pełną empatii i życzliwości, z wiedzą i z pasją do jej pogłębiania - to prawdziwy dar :).

- Emilia, opiekunka Henia

Henio
Lusia i Lambert koty rosyjskie niebieskie Anna Jarosik

Lusia & Lambert

Dziękuję za ciepło, dokładność w tłumaczeniu co i jak. Spokój! I oczywiście profesjonalne podejście! Dodatkowo zadawałam miliard pytań już po konsultacji i nigdy nie zostałam bez odpowiedzi :)
 

- Anna, opiekunka Lusi i Lamberta

Effy

Serdecznie dziękuję za konsultację. 

Aga dokładnie wytłumaczyła co, i w jaki sposób, należy zrobić żeby pomóc kotu. Bardzo dużo się dowiedziałem i mam nadzieję, że kot też czuje różnicę. Bez Agi już dawno bym się z niektórymi tematami poddał, a teraz jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie wszystkie wprowadzone zmiany zaprocentują. Zdecydowanie na plus stały kontakt, nie jest to jedna konsultacja, a tak naprawdę stałe wsparcie. Jakość współpracy zdecydowanie przerosła moje oczekiwania. 100% polecam.

- Marcin, opiekun Effy

Effy
Majka i Tokio

Majka, Tokio & Kicia

Dziękuje Zwierzakowi na kozetce za wczorajszą wizytę. Ogarniamy psią, kocią rzeczywistość domową. Polecam Agnieszkę wszystkim posiadającym zwierzaki. My mamy schroniskowe adopciaki i troszę wyzwań przed nami:). Tyle rad i pomysłów jakie dostaliśmy od niej nie wyczytałabym w książkach.

 

- Iza, opiekunka Majki, Tokio i Kici

Panda & Pixel

Konsultacja uświadomiła nam potrzeby naszych kotów, zwłaszcza w czasie zabawy i cyklu łowieckiego. Czuliśmy się również zaopiekowani w kwestii wprowadzenia feromonów i suplementów uspokajających, które miały duży wpływ na zachowanie naszych kotów. Chociaż problem nie został jeszcze całkowicie rozwiązany, już zauważyliśmy dużą zmianę, zwłaszcza w czasie zabaw, ponieważ wcześniej jeden z naszych kotów bawił się przez 1,5 godziny lub nawet dłużej! Współpraca przebiegała bardzo dobrze, mimo, że wszystko odbywało się online, a nie twarzą w twarz, mieliśmy wiele okazji do zadawania pytań. Raport i towarzyszące mu materiały oraz filmy były również bardzo przydatne i naprawdę dobrze jest mieć do czego wracać.

- Magda, Panda i Pixel

Pixel i Panda koty
Kaspel pies

Kapsel

Najbardziej podoba nam się Twoja otwartość, pozytywne nastawienie, wiedza, motywacja i przede wszystkim to, że mimo naszych dołów, potrafisz nas wesprzeć na duchu. Przede wszystkim dziękujemy za poświęcony nam czas i wysłuchiwanie naszego narzekania ;) Widzimy, że postępy są z każdym dniem, nauczyliśmy się schematu pracy i myślę, że dzięki radom dużo bardziej umiemy odczytywać potrzeby Kapsla.

 

- Zuza, Tomek i Kapsel

Luna

Pani Agnieszka bardzo pomogła nam dokładnie zrozumieć potrzeby naszej Luny, a także służyła wieloma radami w sprawach związanych z jej wychowaniem. Nasza sunia zmagała się z problemem nietrzymania moczu z emocji, co dzięki współpracy z Panią Agnieszką zostało wypracowane, a my nauczyliśmy się odpowiednio postępować w takich sytuacjach. Dodatkowo po każdym spacerze dostawaliśmy szczegółowy raport z dokładnym opisem co się na nim działo i często kilkoma zdjęciami do rodzinnego albumu. 

 

Poza tym, Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą, dla której widać, że wykonywana praca jest pasją. Polecamy z całego serca!  😊

- Patrycja i Kamil, opiekunowie Luny

Luna Golden Retriver
Rejczel JRT

Rejczel

Gdybym miał opisać pracę Agnieszki, to pierwsze nasuwające się określenia to klasa, zaangażowanie i bezgraniczna miłość do zwierząt. Rejczel jest absolutnie rozkosznym, ale i niezwykle charakternym Jackiem Russellem, który lubi stawiać na swoim, a z kolei wyjątkowo nie lubił zostawać sam w domu (wiem ze sprawdzonych źródeł kilku niezależnych sąsiadów! :)) Po interwencji Agnieszki sytuacja zdecydowanie się poprawiła, a psiak po prostu za Nią przepada! Polecam ze wszech miar!

 

- Tomek, opiekun Rejczel

Puszko

Myślę że kluczowe dla mnie było poczucie wsparcia, które uzyskałam przy naszej terapii, pozwoliło mi to skupić całą uwagę na obserwacji zachowania Puszka. Od początku czułam że pracujemy w bezpiecznym dla niego tempie. To była najbardziej motywująca rzecz ever, zobaczyć jak po wielu sesjach on po prostu się relaksuje i wszystko co robiłyśmy tak naocznie działa i widać efekty.

- Agata i Puszko

Puszek pies
bottom of page