top of page

Cena:

300 zł

Spacerowy przewodnik, czyli spacer z behawiorystką

na żywo

Jeśli zastanawiasz się jak zaaranżować dla Twojego psa spacer marzeń, a przez to uniknąć wielu problemów behawioralnych, albo już borykasz się z problemami spacerowymi tj. ciągnięcie na smyczy czy zjadanie śmieci znalezionych na trawniku - to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. 

Podczas wspólnego spaceru poobserwuję Twojego psa i pokażę Ci jak można urozmaicić takie wyjście, aby spełnić wszystkie potrzeby Twojego czworonoga. Dobierzemy optymalne dla Was akcesoria spacerowe, podpowiem z czego mogą wynikać zachowania problemowe i jak sobie z nimi radzić, opowiem też na co zwracać uwagę w kontaktach z innymi psami, by naprawdę była to psia zabawa, a nie rywalizacja czy mobbing oraz jak wspierać Twojego psa w trudnych, stresujących sytuacjach, z którymi możecie się spotkać na spacerze.

Zastanawiasz się czy ten typ konsultacji jest dla Ciebie?

Spacerowy przewodnik, czyli spacer z behawiorystką to oferta idealna dla Ciebie, jeśli:

  • Twój psiak ciągnie na smyczy podczas spacerów;

  • zmagacie się ze zjadaniem śmieci i innych znalezisk podczas spacerów;

  • w domu Twój psiak zna i wykonuje wszystkie sztuczki i komendy, a na dworzu wydaje się, że kompletnie zapomina o co w nich chodzi,

  • Twój pies ucieka i nie chce wracać do Ciebie gdy go zawołasz;

  • Twój pies natarczywie zaczepia wszystkie inne napotkane psy na spacerze albo, wręcz przeciwnie, boi się zbliżyć do mijanych psów;

  • znudziły się Wam nudne spacery wokół bloku i szukasz sposobów na ich urozmaicenie;

  • Twój pies nie lubi spacerów, boi się różnych bodźców, chce szybko wracać do domu.

Taka konsultacja jest też doskonałym dodatkiem do konsultacji behawioralnej, HAUdytu czy programów szczeniaczkowych, bo pozwala Ci otrzymać pigułkę praktycznej wiedzy jak zadbać o to, aby codzienny spacer był dla Ciebie i Twojego psiaka prawdziwą przyjemnością!

bottom of page