top of page
Dog Profile

Cena:

320zł (online)

lub 350zł (na żywo)

Przygotowanie psa na zmiany

na żywo lub online

Rutyna i przewidywalność to ważne elementy w psim życiu, które stanowią o ich poczuciu bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli planujesz zmiany w swoim życiu, które dotkną Twojego czworonoga warto go do tego na spokojnie przygotować, tak by cały proces przebiegł maksymalnie spokojnie i bezstresowo. Każda zmiana, nawet ta na lepsze, jest źródłem stresu także dla nas, a co dopiero dla zwierzaka, który nie brał udziału w planach i przygotowaniach do tych życiowych nowości. 

Klasycznie już, profilaktyka jest znacznie lepsza od gaszenia pożarów, więc warto przygotować zwierzaka na zmiany jeszcze na długo przed ich ostatecznym wprowadzeniem w życie.

 

Jeśli więc w Twoim domu ma pojawić się nowy zwierzak lub domownik, albo szykujesz się na remont lub przeprowadzkę to w tym typie konsultacji wspólnie przygotujemy Twojego psiaka na planowane nowości krok po kroku. 

Zastanawiasz się czy ten typ konsultacji jest dla Ciebie?

  • Szykujesz się na pojawienie się dziecka w domu i zastanawiasz się jak przygotować psa na nowego domownika i zmianę codziennej rutyny?

  • Planujesz dokocenie lub dopsienie i chcesz wiedzieć jak wprowadzić krok po kroku nowego zwierzaka do stada, by mieć największe szanse na ich zaprzyjaźnienie się?

  • W Twoim domu zamieszkał partner/partnerka i chcesz zadbać o to, by ich relacja z Twoim zwierzakiem była jak najbardziej przyjacielska?

  • Planujesz remont lub przeprowadzkę i chcesz zadbać o to, by Twój pies odnalazł się w nowej przestrzeni?

  • Przed Tobą wyjazd wakacyjny i chcesz przygotować psa do wizyt dogsittera lub pobytu w hotelu?

  • Planujesz zmianę pracy, która wiąże się z innymi godzinami Twojej nieobecności w domu i chcesz przygotować na to swojego psa?

  • Przed Tobą i Twoim zwierzakiem dłuższe leczenie wymagające np. częstych wyjazdów do lecznicy, podawania tabletek, czy zabiegów i chcesz by był to proces możliwie jak najmniej stresujący dla Twojego psiaka?

  • Doświadczyliście z Twoim psem żałoby po śmierci/ odejściu drugiego domownika/ zwierzaka i chcesz pomóc przejść także Twojemu psu przez ten trudny okres adaptacji do zmian w stadzie?

bottom of page