top of page

Cena od:

850zł

Domowe psie przedszkole

na żywo

Jako dyplomowana trenerka psów chętnie ułożę i poprowadzę dla Ciebie indywidualne zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości w zaciszu Twojego domu.

 

Zapraszam psiaki w każdym wieku i każdej wielkości. Obalmy raz na zawsze szkodliwie powiedzenie, że "starego psa nie da się nauczyć nowych sztuczek". Choć faktycznie zwyczajowo najczęściej na takim szkoleniu pojawiają się szczeniaki, to naprawdę wiek nie gra tutaj roli i starsze psy też mogą wynieść bardzo dużo z takiej psiej szkoły. Co więcej, starsze psiaki są często dużo bardziej skupionymi uczniami niż rozbrykane szczeniaczki, a taki trening jest wspaniałym narzędziem do utrzymania psiego umysłu i ciała w dobrej formie. Dobrze dopasowany do indywidualnych predyspozycji sprawdzi się nawet dla psich seniorów, i będzie to coś na kształt Uniwersytetu Trzeciego Wieku, tylko w psiej wersji ;-) 

 

W tego typu szkoleniach staram się stawiać przede wszystkim na życiowe umiejętności, będziemy zatem ćwiczyć hasła związane z psim bezpieczeństwem tj. przywołanie czy hasło przerywające (typu "zostaw"), ale też w trakcie treningu nabędziecie umiejętności bezstresowego podejścia do zabiegów pielęgnacyjnych, poznacie zasady atrakcyjnej zabawy i będzie okazja np. na zapoznawanie z nowymi przedmiotami i powierzchniami, by przygotować psy na codzienne wyzwania i zmniejszyć ich lękliwość wobec nowości. 

 

Trening będzie odbywał się wyłącznie w oparciu o pozytywne metody szkolenia i podczas każdej sesji treningowej kluczowe dla mnie będzie poszanowanie psich emocji tak, aby Wasza relacja się umacniała, a psiak chciał z Tobą chętnie pracować i czerpał z tych ćwiczeń dużo radości. 

 

W zależności od psa i zakresu szkolenia tego typu kurs składa się zwykle z 4-6 cyklicznych spotkań, ale możliwe są też pojedyncze spotkania, o czym więcej informacji znajdziesz w ofercie w zakładce: "Sesja treningowa z psem". Podczas spotkań w interaktywny i zabawowy sposób dowiesz się też ode mnie w jaki sposób uczy się Twój psiak, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie Ci z nim skutecznie trenować.

Zastanawiasz się czy ten typ konsultacji jest dla Ciebie?

Domowe psie przedszkole to spotkanie dla Ciebie i Twojego psa jeśli:

  • myślał_ś o grupowym psim przedszkolu, ale nie odpowiadają Ci godziny spotkań;

  • Twój pies obawia się większej grup psów czy jazdy samochodem i stąd grupowe zajęcia nie są dla Was komfortowe;

  • chcesz utrzymać zasady kwarantanny, ale zacząć treningi jak najszybciej w zaciszu swojego domu;

  • tworzycie dwujęzyczny dom i potrzebujecie szkolenia, które będzie poprowadzone po polsku i angielsku, a grupowe spotkania oferowane są tylko po polsku;

  • chcesz nauczyć swojego psa konkretnych sztuczek, czy zachowań i nie znalazł_ś odpowiedniego programu szkoleniowego, który będzie obejmować ten zakres; 

  • masz w domu psiego seniora i chcesz nauczyć go nowych umiejętności, a większość zajęć na rynku jest jednak skupiona na szczeniakach.

bottom of page