top of page

Cena:

320 zł (online)

i 350 zł (na żywo)

Konsultacja przedadopcyjna

na żywo lub online

Chcesz przyjąć pod swój dach adopciaka ze schroniska, a może myślisz o kociaku z hodowli i chcesz upewnić się, że wybierzesz tego, z którym stworzycie duet idealny? Właśnie w tym celu powstała oferta konsultacji przedadopcyjnej, która odbywa się jeszcze zanim kot trafi do Ciebie do domu. 

Jeśli dopiero przymierzasz się do zakupu kota i chcesz upewnić się jaka rasa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i dopasowana do Twojego stylu życia, miejsca zamieszkania, sytuacji rodzinnej, to, z całego serca, zachęcam Cię do takiego spotkania. Warto tu jednak dodać, że rasa to dopiero początek rozważań, bo oczywiście wskazuje na pewne cechy kota, ale każdy kociak jest wyjątkowy i będzie cechował się różnym temperamentem i osobowością, więc nasze spotkanie będzie też przestrzenią, by skupić się na takich cechach indywidualnych i wstępnie je ocenić. 

 

Ponadto niestety ciągle na rynku można wpaść w sidła wielu pseudohodowców, a kupione koty, mimo zapewnień, nie są rasowe, ani przebadane pod kątem chorób, nie zawsze mają zapewniony odpowiedni rozwój i okres socjalizacji, a to wszystko niestety powoduje w przyszłości ryzyko dużego stresu i nakładów finansowych, a często dużo boleśniejszych konsekwencji by wyprowadzić takie zwierzaki na prostą od strony weterynaryjnej i behawioralnej. Omówimy sobie zatem czym powinna charakteryzować się dobra i legalna hodowla, czego możesz oczekiwać od hodowcy, co sprawdzić, a także jakie zwierzę z miotu wybrać, by było odpowiednim kompanem właśnie dla Ciebie.

A może Twoje serce zmiękło na widok kociaka, albo dojrzałego kota ze schroniska? Chcesz poznać bliżej jego temperament i jego potrzeby i wiedzieć, na ile możecie stworzyć idealny duet, a nad czym i w jaki sposób będzie trzeba popracować po adopcji, by kot po trudnych doświadczeniach schroniskowych odzyskał poczucie bezpieczeństwa i odnalazł się w nowym domu?

To też idealna opcja, aby poznać podstawy opieki nad zwierzakiem, dowiedzieć się na co się przygotować, jakie kot będzie miał potrzeby i jak je spełnić. Oczywiście taka pigułka wiedzy sprawdzi się szczególnie, jeśli będzie to Twój pierwszy kot w życiu, ale ponieważ wiedza behawioralna i zoopsychologiczna rozwija się tak prężnie i dynamicznie, to, nawet jeśli miał_ś już kota w przeszłości, i tak warto przejść wspólnie przez wskazówki jak zapewnić mu najszczęśliwsze życie. 

Zastanawiasz się czy ten typ konsultacji jest dla Ciebie?

  • Szykujesz się na pojawienie się kociaka w domu i chcesz jak najlepiej przygotować się do roli nowego kociego rodzica i skompletować wyprawkę, która naprawdę będzie Wam służyć?

  • Zastanawiasz się nad zakupem kociaka i chcesz mieć pewność, że nie padniesz ofiarą oszustwa ze strony pseudohodowcy?

  •  Potrzebujesz pomocy w dobraniu rasy, która idealnie pasuje do Ciebie i Twojego trybu życia?

  • Potrzebujesz pomocy w ocenie charakteru kota w schronisku lub hodowli? 

bottom of page