top of page
Cat Lying Down

Cena:

320 zł (online)

i

350 zł (na żywo)

MIAUdyt

na żywo lub online

 Pod tą tajemniczą nazwą kryje się koci audyt. Choć w świecie korporacji na to hasło wiele osób dostaje gęsiej skórki, to w praktyce MIAUdyt to okazja do bardzo przyjemnego edukacyjnego spotkania, podczas którego wskażę Ci nowe możliwości i pokażę nowinki z kociego świata dopasowane do potrzeb Twojego czworonoga. Absolutnie nie chodzi tu o wytykanie błędów, a o obiektywne i profesjonalne spojrzenie z boku i wskazanie Wam optymalnej drogi, co często pozwala zaoszczędzić wielu późniejszych stresów i wydatków.

 

Podczas 2-3 godzinnego spotkania, które może odbyć się na żywo na terenie Warszawy lub online, poznam bliżej Twojego kota i jego temperament, i, co za tym idzie, przeanalizujemy wspólnie krok po kroku wszystkie kocie potrzeby rozpatrując je indywidualnie w kontekście Twojego, jedynego w swoim rodzaju, mruczka.

 

Przejrzymy więc tutaj m.in. Wasze zabawki, dietę, miejsca do spania... Pomogę Ci w odpowiednich zakupach, tak aby nie zagubić się w prawdziwej dżungli oferowanych kocich akcesoriów i gadżetów i dopasować listę zakupów do Waszych potrzeb i budżetu.

 

Dzięki tej konsultacji spojrzysz na świat oczami swojego kota i łatwiej zrozumiesz jego emocje i zachowania. Po konsultacji otrzymasz ode mnie raport z notatkami w kontekście Twojego kota, podpowiedziami zakupowymi wraz z linkami do konkretnych produktów oraz kodami rabatowymi na akcesoria, przysmaki, czy zabawki.

 

Można powiedzieć, że MIAUdyt to taki rodzaj profilaktycznej konsultacji, niczym bilans zdrowia i dobrostanu Twojego kota, a wiadomo, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć ;-)

Zastanawiasz się czy ten typ konsultacji jest dla Ciebie?

MIAUdyt to usługa, która przyda się:

 

  •  zarówno oddanym opiekunom, którzy chcą upewnić się, że ich kot ma spełnione wszystkie potrzeby i tym samym zapobiec wielu potencjalnym problemom behawioralnym,

  •  jak i tym, którzy szykują się dopiero na przyjęcie kota pod swój dach i chcą mieć pewność, że będą dobrze przygotowani na nowego członka rodziny kompletując pierwszą wyprawkę.

Jest to też oferta, od której warto zacząć każdą współpracę terapeutyczną, pozwala bowiem skupić się w pełni i szczegółowo na analizie spełnienia indywidualnych kocich potrzeb Twojego zwierzaka, która zawsze leży u podstaw rozpoczęcia terapii behawioralnej. Często modyfikacje wprowadzone jedynie w tym zakresie potrafią już znacząco poprawić emocje kota i zniwelować wiele zachowań problemowych.

bottom of page